Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
0 tolerancji dla pijanych kierowców. Proszę zobaczyć co się dzieje jak pijany kieruje http://www.youtube.com/watch?v=kEsAcA4CJTw Nie ma usprawiedliwienia dla jeźdzących po jednym piwie czy większej ilości. Nie dla potencjalnych zabójców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku***... Jak zwyka akurat dzisiaj musiał zginąć.. czego oni spieprzyli.. zamiast po policje albo po pogotowie... akurat on musiał zginąć przecież jego piosenki były zajebiste.. bardzo współczuje rodzinie... on mieszkają pare domów dalej ode mnie.. ja nadal w to nie wierze...ku*** mać!! POKÓJ JEGO DUSZY[*][*].. odszedł i nie wróci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nika napisał:
A dlaczego kretynie jeden nie jest na miejscu napisać o pijanym przestępcy że jest pijanym przestępcą? A dlaczego mam się powstrzymać od komentarzy, kiedy ja nigdy nawet po piwku nie prowadzę? To ja jestem normalna a nie ten przestępca co jeździ po pijanemu - mogę więc pisać co chcę, a moim obowiązkiem jest napiętnować każdego przestępcę i łamiącego prawo! A ty sam pewnie też nie lepszy, że bronisz jeżdżących po pijaku. Do czasu przygłupku, do czasu - aż jeden z tych pijanych morderców zrobi krzywdę tobie lub twoim bliskim, wtedy inaczej zaśpiewasz. Trzeba tępić pijaną hołotę jeżdżącą po drogach!
Zgadzam się z Niką, Ci co bronią pewnie nie mają jeszcze 18 lat i nie są świadomi tego niebezpieczeństwa. Zwykli gówniarze. Wiadomo że jak z krężnicy to pijaczek i uczestnik wiejskich dyskotek na malibu. Niema co się oszukiwać Nika wszystko napisała. Jak ktoś ich broni to jest trochę niedorozwinięty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieczne odpoczywanie-Ludzie co to samosąd zastanówmy się nad sobą i swoim postępowaniem a później zacznijmy kogoś oceniać jeżeli jesteśmy bez winy jedynie co mu może w tej chwili pomoc to modlitwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
ku***... Jak zwyka akurat dzisiaj musiał zginąć.. czego oni spieprzyli.. zamiast po policje albo po pogotowie... akurat on musiał zginąć przecież jego piosenki były zajebiste.. bardzo współczuje rodzinie... on mieszkają pare domów dalej ode mnie.. ja nadal w to nie wierze...ku*** mać!! POKÓJ JEGO DUSZY[*][*].. odszedł i nie wróci
zamało bluzgów!!! Stanowczo zamało!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak...Jak Prowadził któryś z chłopaków którzy przeżyli to będą mieli nie za Fajnie...! I juz nie piszcie takich głupot jak niektórzy...! Może i nie Popej prowadziła ale jak nie ona to inni beda mieli przesrane niech zosatanie jak jest..!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
joker napisał:
Policja za mało patroluje tą okolicę - szkoła we Wzgórza, CPN w Krężnicy,zalew w Chodlu, nie widywałem tam policji, a dzieje się tam dużo.. szczególnie teraz w wakacje, kiedy dzieciaki mają więcej luzu i balują do 7 rano!!
Joker ma rację co do patroli. W piątek po południu napatrzyłam się, jak nad zalewem w Chodlu jakiś smark (wygladał na podstawówkę)zaczepiał kilku kolesi. Okazało się, ze to byli jego bracia. Rozmawiali dość głośno, wiec bez problemu usłyszałam o tym, że wypił 4 piwa. Kiedy do nich podbiegał i chciał się bić mało co nie uderzył małego dziecka, które przechodziło obok niego. Niestety, tak to jest kiedy dzieci mają dostęp do alkoholu. Co do wypadku, mam nadzieję, że ci kolesie, którzy uciekli z miejsca wypadku, będą pamietali o tym do koca zycia, że nie pomogli kumplowi. Cóż wiecej dodać, kolesie z Krężnicy tym się charakteryzują, że kiedy jest jakiś problem, udają, że to ich nie dotyczy. Tchórzostwo nie jest im obce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba przyznać, że większość z nas niejednokrotnie jechała z pijanym bądź chociaż podpitym kierowcą. Nikt z nas również wtedy nie myślał o tym, że może zginąć ( szczególnie wówczas gdy dobrze się bawił w towarzystwie danej osoby i dobrze ja znał). To straszne co stało się z Arturem. Słabo go znałam to fakt, ale był bardzo miły i kulturalny z tego co zauważyłam. Najlepiej będzie jak wszyscy uszanują jego śmierć i przestaną obrażać i wypisywać bzdury, to nie jest odpowiedni moment...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paula napisał:
Trzeba przyznać, że większość z nas niejednokrotnie jechała z pijanym bądź chociaż podpitym kierowcą. Nikt z nas również wtedy nie myślał o tym, że może zginąć ( szczególnie wówczas gdy dobrze się bawił w towarzystwie danej osoby i dobrze ja znał). To straszne co stało się z Arturem. Słabo go znałam to fakt, ale był bardzo miły i kulturalny z tego co zauważyłam. Najlepiej będzie jak wszyscy uszanują jego śmierć i przestaną obrażać i wypisywać bzdury, to nie jest odpowiedni moment...
Nikt nie obraża ! Tylko dziw, że wsiadł do auta z kolesiami mocno pijanymi (0,8 i 1.6) a badanie było wykonane pewnie ok 1-2 godziny po wydarzeniu. Szkoda życia :/ Jak zwykle pijany wychodzi bez szwanku ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rusi napisał:
Zgadzam się z Niką, Ci co bronią pewnie nie mają jeszcze 18 lat i nie są świadomi tego niebezpieczeństwa. Zwykli gówniarze. Wiadomo że jak z krężnicy to pijaczek i uczestnik wiejskich dyskotek na malibu. Niema co się oszukiwać Nika wszystko napisała. Jak ktoś ich broni to jest trochę niedorozwinięty.
TAK SIE SKŁADA, ZE BYL Z KREZNICY OKRAGLEJ, WIEC ZAMKNIJ RYJ, A P_WA MYSLISZ, ZE JAK JESTES Z PON IATOWEJ TO WOLNO CI KOZACZYC? NIE BADZ TAKI CWANY W OBLICZU NASZEJ TRAGEDII, KOLEGO!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rusi napisał:
Zgadzam się z Niką, Ci co bronią pewnie nie mają jeszcze 18 lat i nie są świadomi tego niebezpieczeństwa. Zwykli gówniarze. Wiadomo że jak z krężnicy to pijaczek i uczestnik wiejskich dyskotek na malibu. Niema co się oszukiwać Nika wszystko napisała. Jak ktoś ich broni to jest trochę niedorozwinięty.
TAK SIE SKŁADA, ZE BYL Z KREZNICY OKRAGLEJ, WIEC ZAMKNIJ RYJ, A P_WA MYSLISZ, ZE JAK JESTES Z PON IATOWEJ TO WOLNO CI KOZACZYC? NIE BADZ TAKI CWANY W OBLICZU NASZEJ TRAGEDII, KOLEGO!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lambada napisał:
Kolego Artur był moim przyjacielem znalismy sie od dziecinstwa, jak nie wiesz jak to bylo to sie nie wypowiadaj, albo jak jestes taki cwany to prosto w oczy mi to powiedz ś...u! Zosienka policja przesluchuje dwoch mezczyzn, beda mieli lipe, jestem pewny..
no i co z tego ? pozwolił wsiąśc za kierownicę pijanemu, malo tego to jeszcze sam wsiadł z tymże pijanym do samochodu, a to już za sam fakt powinna byc czapa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym Chodlu to poza drogowymi piratami i ochlejami ktoś mieszka???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm... napisał:
W tym Chodlu to poza drogowymi piratami i ochlejami ktoś mieszka???
Był jakoś gość co groził żonie, poszedł do więzienia, wyszedł i dokonał zbrodni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idioci i tyle każdy z nich tak samo jest winien. Pasażer nie powinien wsiadać z pijanym kierowcą do samochodu, zresztą jak takie gnoje mają dojście do alkoholu to się nie dziwie. Wielkie dzieci Jp a jak im rower ukradną wiedzą gdzie uciekać. Ogarnijcie się ludzie po alkoholu lepiej iść piechotą a nie do samochodu. A co gdyby zgineło jakieś niewinne malutkie dziecko? 0 wyobrażni, a do tych co tak go bronią to wam powiem że mi go szkoda jako młodego człowieka ale z drugiej strony inteligencją to chyba nie grzeszył...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie Ci rodzice mają rozum, żeby dawać 16-latkowi samochód.No ale pieniądze robią siano w głowie jak widać nie tylko dzieciom.I kto tu jest winien ten dzieciak czy rodzice??????????????????????????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co jak nie macie nic mądrego do powiedzenia to lepiej nie piszcie.Zginą młody człowiek który miał swoje plany i marzenia, a także dziewczynę i rodzinę która go kochała.Kiedy mu sie wszystko zaczeło układać to musiał odejść z tego świata.Co byście powiedziali jeżeli by to ktoś z waszych znajomych zginoł właśnie w taki sposób jak Artur, napewno nie chcieli byście czegos takiego czytać.Wypowiadacie sie tu nieraz kompletnie bez sensownie i obrażacie jego przyjaciół i tych któży go znali i wiedzą jaki był. To co się stało jest wielką tragedią i nie trzeba zwalać winy tylko na jedną osobę było ich trzech jeden miał 19 lat, a Artur w sierpniu skończył by 18 lat. Źle postąpili że jechali po alkocholu, ale teraz to nie tylko młodym sie zdarza ale i ludziom któży już wiele lat jeżdżą po alkocholu i zabijają przy tym niewinnych ludzi. Uczepiliście sie ich i koniecznie coś przez to chcecie udowodnić, ale to nie wy prowadzicie śledztwo w tej spawie tylko policja wiec prosze zamknijcie sie;/.Ja dobrze znałam Artura i wiem jaki on był jest mi strasznie przykro jak czytam takie chamskie komentarze. Nieznaliście człowieka to nie oceniajcie go tak będzie najlepiej.Powiększył grono aniołów;([*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ika napisał:
Wiecie co jak nie macie nic mądrego do powiedzenia to lepiej nie piszcie.Zginą młody człowiek który miał swoje plany i marzenia, a także dziewczynę i rodzinę która go kochała.Kiedy mu sie wszystko zaczeło układać to musiał odejść z tego świata.Co byście powiedziali jeżeli by to ktoś z waszych znajomych zginoł właśnie w taki sposób jak Artur, napewno nie chcieli byście czegos takiego czytać.Wypowiadacie sie tu nieraz kompletnie bez sensownie i obrażacie jego przyjaciół i tych któży go znali i wiedzą jaki był. To co się stało jest wielką tragedią i nie trzeba zwalać winy tylko na jedną osobę było ich trzech jeden miał 19 lat, a Artur w sierpniu skończył by 18 lat. Źle postąpili że jechali po alkocholu, ale teraz to nie tylko młodym sie zdarza ale i ludziom któży już wiele lat jeżdżą po alkocholu i zabijają przy tym niewinnych ludzi. Uczepiliście sie ich i koniecznie coś przez to chcecie udowodnić, ale to nie wy prowadzicie śledztwo w tej spawie tylko policja wiec prosze zamknijcie sie;/.Ja dobrze znałam Artura i wiem jaki on był jest mi strasznie przykro jak czytam takie chamskie komentarze. Nieznaliście człowieka to nie oceniajcie go tak będzie najlepiej.Powiększył grono aniołów;([*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ika napisał:
Wiecie co jak nie macie nic mądrego do powiedzenia to lepiej nie piszcie.Zginą młody człowiek który miał swoje plany i marzenia, a także dziewczynę i rodzinę która go kochała.Kiedy mu sie wszystko zaczeło układać to musiał odejść z tego świata.Co byście powiedziali jeżeli by to ktoś z waszych znajomych zginoł właśnie w taki sposób jak Artur, napewno nie chcieli byście czegos takiego czytać.Wypowiadacie sie tu nieraz kompletnie bez sensownie i obrażacie jego przyjaciół i tych któży go znali i wiedzą jaki był. To co się stało jest wielką tragedią i nie trzeba zwalać winy tylko na jedną osobę było ich trzech jeden miał 19 lat, a Artur w sierpniu skończył by 18 lat. Źle postąpili że jechali po alkocholu, ale teraz to nie tylko młodym sie zdarza ale i ludziom któży już wiele lat jeżdżą po alkocholu i zabijają przy tym niewinnych ludzi. Uczepiliście sie ich i koniecznie coś przez to chcecie udowodnić, ale to nie wy prowadzicie śledztwo w tej spawie tylko policja wiec prosze zamknijcie sie;/.Ja dobrze znałam Artura i wiem jaki on był jest mi strasznie przykro jak czytam takie chamskie komentarze. Nieznaliście człowieka to nie oceniajcie go tak będzie najlepiej.Powiększył grono aniołów;([*]
Ika, koleżanko droga, SŁOWNIK SŁOWNIK SŁOWNIK!! to nie boli, poważnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dr Miodek czy jak ci tam... ch*j z ortografią ważniejsza jest treść;/;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...